[vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/3″ el_position=“first“]

Otváracie hodiny / Opening hours

Streda – Sobota / Wednesday – Saturday
10.00 – 19.00 / 10 am – 7 pm

Nedeľa / Sunday
10.00 – 18.00 / 10 am – 6 pm

[/vc_column_text] [vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/3″]

C1 – Centrála 1 / Venue 1

Zoya Gallery, Ventúrska 1, 2 posch. / 2nd floor

C2 – Centrála 2 / Venue 2

OD Dunaj, Nám. SNP 30, 2 posch. / 2nd floor

[/vc_column_text] [vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/3″ el_position=“last“]

Vstupné / Tickets


€ študenti / students

festivalový magazín / festival magazine MAG DA

[/vc_column_text] [divider type=“standard“ text=“Go to top“ full_width=“no“ width=“1/1″ el_position=“first last“] [vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“first“]

[one_half]

7.6.
ciara-07

18.00 / 6 pm
C1,
Ventúrska 1

SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE / GRAND OPENING
od 18.30 otvorená CENTRÁLA 2 / Venue 2 open from 6.30 pm 
vstup na pozvánky / for invited only

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/872533252876266/“ target=“_self“]FB event[/button]
ciara-07

20.00 / 8 pm
FUGA DVOR / FUGA CLUB’S YARD,
NÁM. SNP 24

SITUÁCIA / SITUATION JERSZY SEYMOUR: THE COMMITTEE FOR HAPPY ENDINGS
performatívna diskusia / performative debate

THE BELLY OF THE BEAST (THE PROPAGANDA WING

OF THE NEW DIRTY ENTERPRISES)

concert, performance voľný vstup / free entry

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/1546236162346166/“ target=“_self“]FB event[/button]
ciara-07

23.00 / 11 pm
FUGA,
NÁM. SNP 24

VENTOLIN (CZ)
concert 

[/one_half]
[one_half_last]

8.6.
ciara-07

11.00 / 11 am
SASAZU,
VENTÚRSKA

1 ČESKÝ BRUNCH  /
CZECH 
BRUNCH
JANJA PROKIĆ, PETR HÁK 
A MARKÉTA DRŽMÍŠKOVÁ
ciara-07

16.00 / 4 pm
C1,
VENTÚRSKA 1

EUROPEAN DESIGN STORIES 
hostia / guests: Maciej Chmara, Silvia Lovasová, Darina Zavadilová, Adam Štěch, Maroš Schmidt, ZanellatoBortotto

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.bratislavadesignweek.sk/european-design-stories-na-bratislava-design-week/“ target=“_self“]EDS[/button]
ciara-07

18.00 / 6 pm
KOSTOL KLARISKY

DESIGN LECTURES NIGHT 
prednášky s večerou / lectures with dinner
hostia / guests: Jerszy Seymour, Sabine Marcelis ZanellatoBortotto, Klemens Schillinger, Maciej Chmara (chmara.rosinke), Thomas Vailly, Nadezda Suvorova, Milan Pekař
AFTER / SLU:T

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/1007134619341526/“ target=“_self“]FB event[/button]

[/one_half_last]

[/vc_column_text] [vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“last“]

[one_half]

9.6.
ciara-07

16.00 / 4 pm

C2,
NÁM. SNP 30

BRAŇO MATIS, ANNA JABŁONOWSKA-HOLY: MÚČIAREŇ / FLOUR-TURE CHAMBER
študenti PEVŠ / students of the Pan-european University, workshop
ciara-07

17.00 / 5 pm

SLOVENSKÉ MÚZEUM DIZAJNU (PODKROVIE),
KOLLÁROVO NÁM. 10

ČO HOVORIA ČÍSLA NA BALUSTRÁDE V ŽILINE
prezentácia projektu / project presentation hostia / guests: Marcel Benčík, Peter Lényi, Ondrej Marko, Marián Lucký
organizátor / organised by: SCD

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/725943754212084/“ target=“_self“]FB event[/button]
ciara-07

17.00 / 5 pm

KONSEPTI,
TOVÁRENSKÁ 10

PATRIK ILLO A ALEKSANDRA STENCEL / SECRET GARDENS CONTINUES+
drink s / with Illola

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/1733823266898865/“ target=“_self“]FB event[/button]
ciara-07

18.00 / 6 pm

LAB,
NÁM. SNP 25

DIZAJN OBJEKTOV NA LASER / DESIGN OF OBJECTS FOR LASER (WORKSHOP STUDIYO)
lektor / lecturer: Silvia Lovasova
organizátor / organised by: LAB

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/1004250639628107/“ target=“_self“]FB event[/button]
ciara-07

19.00  / 7 pm

GOETHE-INSTITUT BRATISLAVA,
PANENSKÁ 33

DO BATÔŽKA SI NALOŽ O RÓMOCH A UTEČENCOCH
diskusia / debate
hostia / guests: Vlado Rafael, Michal Vašečka, Zuzana Števulová
moderuje / moderated by: Fedor Blaščák

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/552058628331643/“ target=“_self“]FB event[/button]
ciara-07

20.00 / 8 pm

BEASTRO,
MIKULÁŠSKA 27

ERIK BINDER A ZOJA ZUPKOVÁ
vernisáž / opening

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/1140577889297277/“ target=“_self“]FB event[/button]

[/one_half]
[one_half_last]

10.6.
ciara-07

9.00 / 9 am

CREATIVE MORNINGS
creativemornings.com

ciara-07

16.00 / 4 pm

C2,
NÁM. SNP 30

BRAŇO MATIS A ZUZANA DUCHOVÁ: OHEŇ, VODA, MÚKA / FIRE, WATER, FLOUR
študenti PEVŠ / students of the Pan-european University, workshop

ciara-07

16.30 / 4.30 pm

MOST SNP / SNP Bridge

CESTOU CEZ DUNAJ ALEBO DUNAJ PO CESTE / THE WAY ACROSS THE DANUBE OR THE DANUBE ON THE WAY
architektonická prechádzka s / architectural walk Martin Zaiček (Archimera)

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/1114359395250827/“ target=“_self“]FB event[/button]
ciara-07

17.00 / 5 pm

C2,
NÁM. SNP 30

DIZAJN-ARTKVÍZ
Kreatívna Európa: Zuzana Duchová, Ľubica Drangová

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.bratislavadesignweek.sk/dizajn-artkviz-3/“ target=“_self“]more info[/button]
ciara-07

17.00 / 5 pm

CENTRÁLA 1 / Venue 1
VENTÚRSKA 1

KOMENTOVANÁ PREHLIADKA VÝSTAVY V INOM PORADÍ / IN DIFFERNT OREDR GUIDED TOUR 
Jonathan Ravasz (Virtual Reality) a vedci z Fyzikálneho ústavu SAV / scientists from the In- stitute of Physics, Slo- vak Academy of Sciences
ciara-07

17.30 / 5.30
CENTRÁLA 2 / Venue 2
NÁM. SNP 30

ATELIÉR ART DIZAJN VŠVU
ĽUDOVÉ GRAFITY / 
FOLK GRAFFITI
prezentácia projektu / project presentation
ciara-07

18.00 / 6 pm
DIZAJN ŠTUDIO ÚĽUV,
DOBROVIČOVA 13

WOOD DESIGN: MICHAL HANULA, MIROSLAV MLÁDENEK, TIBOR UHRÍN
komentovaná prehliadka / guided tour

[/one_half_last]

[/vc_column_text] [vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“first last“]

[one_half]

11.6.
ciara-07

14.00 / 2 pm

C2,
NÁM. SNP 30

DOMINIKA JACKULIAKOVÁ
CESTA PRIESTOROM

fotografický workshop / photographic workshop
ciara-07

14.00 – 22.00 /
2 – 10 pm

ATELIÉR.EM,
GORAZDOVA 31

GALÉRIA ZÁHRADA
Sochy 1.-7. SEM
Lubo Mikle: Interaktívny objekt Klimoška
Filip Sabol: Obrazy z Cvernovky
ciara-07

16.00 – 19.00 /
4 – 7 pm

ATELIÉR GORAZDOVA,
GORAZDOVA 31
Pohľad do sochárskeho ateliéru
ciara-07

16.00–18.00 / 4-6 pm

TROLEJBUS / TROLLEYBUS 203
(BÚDKOVA – KOLIBA)

JONÁŠ GRUSKA: ELEKTROMAGNETICKÝ TROLEJBUS / ELECTROMAGNETIC TROLLEYBUS
Dočasná zvuková inštalácia a performance / temporary sound installation and performance

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/610204459155426/“ target=“_self“]FB event[/button]
ciara-07

20.00 / 8 pm
KOSTOL KLARISKY,
KLARISKÁ UL.

DESIGN WEEK AWARDS 
Špeciálny program / Special program: Ľudové grafity / Folk graffiti DŽUMELEC
concert

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://www.facebook.com/events/1192756084078544/“ target=“_self“]FB event[/button]

[/one_half]
[one_half_last]

12.6.
ciara-07

14.00 / 2 pm
FRANTIŠKÁNSKA ZÁHRADA,
URŠULÍNSKA UL.

VERONIKA MARKOVIČOVÁ A NATÁLIA VEĽKÁ
MOJA LETNÁ CESTA / MY SUMMER ROAD

Víkend otvorených záhrad (Národný Trust n.o.)
workshop pre deti

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“https://vopz.sk“ target=“_self“]www.vopz.sk[/button]
ciara-07

14.00 – 22.00 /
2 – 10 pm

ATELIÉR.EM,
GORAZDOVA 31

GALÉRIA ZÁHRADA
Sochy 1.-7. SEM
Lubo Mikle: Interaktívny objekt Klimoška
Filip Sabol: Obrazy z Cvernovky
16.00-19.00 / 4-7 pm
ATELIÉR GORAZDOVA, GORAZDOVA 31
Pohľad do sochárskeho ateliéru
ciara-07

19.00 / 7 pm

ATELIÉR.EM,
GORAZDOVA 31

MATÚŠ JAKABČIC
jazz concert

 [/one_half_last]

[/vc_column_text]