Meliš Michalko

MELIŠ MICHALKO

 Shelfium, autor fotografie: Boris Németh

Stanislav Meliš, Jozef Michalko

Shelfium

Značka Shelfium je výsledkom tvorivej spolupráce architektov Stanislav Meliš a Jozef Michalko. Ich architektonický ateliér sa venuje projektom rôznej povahy s presahom na dizajn a tvorbu nábytku. Tvorbu nábytku zastrešili pod značku Shelfium.

Shelfium je stavebný prvok, ktorý ponúka široké možnosti urobiť si funkčné policové zostavy, ale aj iné nábytky ako paravány či stoly podľa seba. Je také modulárne, že z neho viete vyrobiť skoro všetko, čo si viete predstaviť. Shelfium efektívne využíva potenciál materiálov, s ktorými pracuje.

Shelfium vie ukázať, kto ste a pomôže vám vytvoriť prostredie, v ktorom sa budete cítiť dobre. Môže byť ekologické a na tvorbu nábytku využijete len recyklovaný materiál, alebo luxusné a budete pracovať s výnimočnými a vzácnymi materiálmi. Vie byť hravé, obyčajné aj výnimočné. Shelfium má mnoho tvárí, je zrkadlom vášho názoru na interiér, dizajn, život.

 Shelfium, autor fotografie: Boris Németh

 Shelfium, autor fotografie: Boris Németh

Shelfium vie:

  • Prispôsobiť sa trendom.
  • Šetriť peniaze a zdroje.
  • Zapojiť užívateľa do procesu riešenia jeho problému a dať mu možnosť, aby si výsledok prispôsobil podľa seba a svojich potrieb.
  • Meniť sa v čase, rozširovať, zmenšovať a preskladať. Prípadne z neho môžete vytvoriť nový produkt.
  • Je jednoduché na použitie a nie je nutné mať špeciálne zručnosti a náradie.

 

Shelfium je najviac modulárny nábytok, aký si viete predstaviť. Shelfium sme vymysleli pre ľudí, ktorí chcú byť sami sebou a ukázať svoju individualitu.

 Shelfium, autor fotografie: Boris Németh

Stanislav Meliš, Jozef Michalko, autor fotografie: Boris Németh

výstavný priestor: Zoya Gallery

www.shelfium.com

instagram: shelfium

Autori fotografií: Boris Németh a Katarína Bako