[vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“first“]

IKEA

 

Kolekcia ANVÄNDBAR

Ekologický životný štýl je ohľaduplnejší. Všetko ale závisí od našich domácností. Ak chceme naozaj pomôcť našej planéte, prvé kroky treba podniknúť už doma. Môžeme šetriť vodou. Môžeme separovať odpad. Môžeme robiť užitočné maličkosti všade tam, kde sa len dá. Pocit, ktorý to v nás vyvoláva, je na nezaplatenie. IKEA predstavuje kolekciu ANVÄNDBAR, kolekciu pre zelenší životný štýl. Obsahuje bežné výrobky dennej potreby z prírodných materiálov, vďaka ktorým bude náš život ekologickejší a trocha zábavnejší. Škandinávsky dizajn sa hodí do každej domácnosti. Odteraz môžeme životnému prostrediu pomáhať aj pri domácich prácach. Navyše štýlom, o ktorom sa budú ľudia radi rozprávať.

Kolekcia VIKTIGT / v spolupráci s Ingegerd Råman

Kolekcia VIKTIGT nie je o veľkých gestách – výrazných farbách, nápadných tvaroch a  prílišnej dekorácii. Je obrazom lásky k dizajnu, ktorý zanecháva výraznú stopu cez jeho porozumenie. Obyčajné liatie vody do číreho pohára môže byť veľkolepým divadlom.

Táto decentná limitovaná kolekcia vznikla v spolupráci s renomovanou švédskou dizajnérkou, sklárkou a keramičkou Ingegerd Råman. Obsahuje výrobky z ručne fúkaného skla, nábytok a doplnky z prírodných materiálov. Je krásna pre jej jednoduchosť. Nenájdete v nej nič, čo by bolo zbytočné.

 

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“http://www.ikea.com/sk/sk/“ target=“_self“]www.ikea.sk[/button]

[/vc_column_text] [vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“last“]

PH132957

ikea 2

[/vc_column_text]