[vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“first“]

 

A Class Studio

Začiatkom tohto roka sa v jednom z mestských domov na Karpatskej ulici v Bratislave usídlilo mladé dizajnérske štúdio, vedené absolventkou VŠVU Miroslavou Trokšiarovou, s cieľom rozšírenia svojej pôsobnosti do oblasti materiálovej rešerše a dodávania výnimočných interiérových riešení aj klientom na slovenskom a českom trhu. Prízemie budovy poskytlo priestor k vzniknutiu nového showroomu, ktorého otvorenie je naplánované práve na dni Bratislavského Design Weeku. Svoje zasúpenie v ňom aktuálne majú dve francúzske značky : Concrete LCDA a Argile.

 

Concrete LCDA

Značka sa len v priebehu pár rokov stala známou svojimi inováciami v oblasti betónových riešení v interiérovej architektúre. Bola založená troma francúzskymi podnikateľmi, fascinovanými nekonečnými možnosťami tohto materiálu. Vďaka ich vášni, originálnym riešeniam a Matali Crasset na poste kreatívnej riaditeľky, sa portfólio firmy rýchlo rozrástlo a rozdelilo do troch značiek: Panbeton®, Slimbeton® a Beton Lege®.

 

Argile

Vytvorenie Argile, Couleurs de Terre, pochádza z myšlienky, ktorú evokuje samotné meno značky: čerpať inšpiráciu z prirodzených farieb zeme, z ich harmónie, jemnosti a ich emocionálnej sily. Nadčasová paleta farieb ďaleko presahuje prchavosť trendov. Filozofia spoločnosti, ktorú založil belgičan Jean Frédéric Nothomb, je ponúknuť prémiové farby schopné inšpirovať architektov, dekoratérov a dizajnérov.

 

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“http://www.aclass-studio.com/“ target=“_self“]www.aclass-studio.com[/button]

[/vc_column_text] [vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“last“]

 

 

 

 

 

[/vc_column_text]