[vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“first“]

DECHEM

 

Michaela Tomišková je produktová dizajnérka na voľnej nohe so špecializáciou v potravinárskom alebo produktovom dizajne. V roku 2011 ukončila Vysokú umelecko-priemyselnú školu v Prahe. Aktívne sa zúčastňovala pobytových stáži najmä v Holandsku. Absolvovala rezidenciu napríklad v štúdiu Richard Hutton v Utrechte. Má rada jednoduchosť, v ktorej vidí ozajstné čaro a baví ju rozoberať svet na kúsky. Myslí si, že život je príliš krátky na to, aby sa človek obklopoval množstvom vecí.

Jakub Jaňdourek ukončil štúdia kultúrnej teórie v Prahe v roku 2007. Počas štúdia ho však začalo fascinovať sklo a v roku 2005 sa prihlásil a neskôr úspešne absolvoval sklársku školu v Novom Bore. Vďaka tejto škole získal praktické, ale aj teoretické vedomosti o skle. Pracoval pre také spoločnosti a dizajnérov ako sú Ajeto, Anna Torfs, Lasvit a Rony Plesl. Dnes pôsobí ako “Sklo vedúci výroby” na voľnej nohe. Má rád príbehy a čítanie medzi riadkami.

 

[button colour=“grey“ type=“0″ size=“small“ link=“http://www.dechemstudio.com“ target=“_self“]www.dechemstudio.com[/button]

[/vc_column_text] [vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“last“]

sulfonation_02

 

[/vc_column_text]