[vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“first“]

Magazín FORM

 

Form – exkluzívny magazín, ktorý spája kvalitu s originalitou.

dizajn – móda – produkt – umenie – architektura – interiér – kultúra

 

Každá krajina disponuje určitým výnimočným talentom, ktorý výrazne tvaruje kultúrny charakter spoločnosti. Je to práve domáca tvorba, ktorá do veľkej miery odzrkadľuje našu národnú jedinečnosť. Magazín FORM sa podujal v zmesi ruchu spotrebného vkusu objavovať a vyzdvihovať dizajnérske talenty, ktorými disponuje Slovensko.

Spoločnosť, história, náboženstvo, prostredie či politická a ekonomická situácia vytvárajú jedinečný tlak na kreatívny proces pri tvorbe dizajnu. Dve kľúčové kritériá, ktorými sú funkčnosť a estetika, spoločne s celkovým výsledkom autorovej práce, bývajú často veľmi silne ovplyvnené rozličnými faktormi domáceho prostredia: pôsobenie tradícií a súčasných svetových trendov, dôraz na individualitu a slobodu vyjadrenia, význam životného prostredia a vzhľadu regiónu, alebo samotný dopyt spotrebiteľa rôznych spoločenských vrstiev.

 

Magazín FORM prináša vydavateľský dom Versa Media s.r.o., ktoré okrem iného vydáva tituly Formen, Moja Psychologia, Diéta, F.O.O.D., Maminka, Moje Zdravie, Šikovníček a Real Immo.

 

[/vc_column_text] [vc_column_text pb_margin_bottom=“no“ pb_border_bottom=“no“ width=“1/2″ el_position=“last“]

Form_Autoinzercia A6vyrez

 

[/vc_column_text]